Merkez Parti’den Beyazgül’e Ziyaret

Merkez Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Özbay başkanlığında bir heyet Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ü ziyaret etti.

Merkez Parti’den Beyazgül’e Ziyaret
Yazar : Tarih : Okunma : 408 views Yorum Yap

Aysel KIRIŞAN-ŞANLIURFA/ Konak İşhanı’nda bulunan Büyükşehir Belediyesi Ek Binasındaki makam odasında gerçekleşen ziyarete Merkez Parti İl Başkanı Mehmet Özbay, Merkez İlçe Başkanları, İl Kadın Kolları Başkanı ve İl Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

 

 

Ziyarette bir açıklama yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül şunları söyledi.

 

Merkez Parti İl Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile Merkez İlçe Başkanları bize hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Kendilerine çok teşekkür ediyorum diyerek memnuniyetini dile getirdi.

 

 

Merkez Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Özbay ise ziyaretle ilgili şunları söyledi.

 

”Bugün Merkez Parti Şanlıurfa İl Teşkilatı olarak Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeynel Abidin Beyazgül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeynel Abidin Beyazgül’e Belediye Başkanlığı görevinde başarılar diliyoruz. Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’ün de beyan ettiği üzere Belediyecilik çok zor iştir ama Büyükşehir Belediye Başkanlığı daha da zordur ve adeta ateşten gömlektir. Her kesime eşit mesafede olmayı gerektirirken herkesi memnun etmek imkânsızdır.” Diyerek sözlerini tamamladı.

 

admin admin (urfasonhaber@gmail.com)