Husumetli İki Aile Arasında ki Dargınlık Barış Yemeği ile Noktalandı (VİDEOLU)

Şanlıurfa’da husumetli iki aile arasında 3 yıldır süren dargınlık Bin kişinin katılım sağladığı barış yemeği ile sonlandırıldı.

Husumetli İki Aile Arasında ki Dargınlık Barış Yemeği ile Noktalandı (VİDEOLU)
Yazar : Tarih : Okunma : 148 views Yorum Yap

 

Aysel KIRIŞAN- ŞANLIURFA/ Şanlıurfalı İş adamı Hadi ALTUN ve Ali TOPAL Hoca’nın organizasyonu ile Şanlıurfa Kanaat önderleri, STK Başkanları, AK Parti Şanlıurfa Merkez İlçe Belediye Başkanları AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı, eski dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu ve çok sayıda gönüldaşların katılımıyla düzenlenen Haliliye İlçesinde bulunan Hacı Bekir Sofrasında, barış yemeğinde noktalandı.

 

 

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan barış yemeği programı Ali TOPAL Hoca’nın günün anlam ve önemini belirten konuşması ile devam etti. TOPAL; ’’ÖKKAŞ ve KARA ailelerimizin huzur ve barışın her daim devam ettireceklerine canı gönülden inanarak hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi.

 

 

Urfa Son Haber ailesi olarak Barışta emeği geçen Şanlıurfalı İş Adamı Hadi Altun ve Ali Topal hocamız olmak üzere aile büyüklerine ve emeği geçen herkese teşekkür eder, ÖKKAŞ ve KARA ailelerine hayırlı olmasını diliyoruz..

 

 

ÖZEL HABER:

admin admin (urfasonhaber@gmail.com)