Alaşehir’den Şanlıurfa Sınır Birliklerine Selam Getirdik

Manisa Alaşehir Ülkü Ocakları Başkanı Uğur Güzel ve Yönetimi Barış Pınarı Harekâtında görevli olan Askerleri Ziyaret etti.

Alaşehir’den Şanlıurfa Sınır Birliklerine Selam Getirdik
Yazar : Tarih : Okunma : 263 views Yorum Yap

Manisa Alaşehir Ülkü Ocakları Başkanı Uğur Güzel ve Yönetimi Viranşehir’e gelerek Koçali Şehmusoğlu’nu ziyaret edip beraber Ceylanpınar’da bulunan sınır birliklerini ziyaret ederek Askerlere On bin paket kuru üzüm dağıttı.

Başkan Güzel Manisa Alaşehir’deki vatandaşlarımızın selamını sınırdaki harekâtta bulunan askerlerimize selamlarını getirdik.

Ceylanpınar İlçe Jandarma komutanı Yüzbaşı Yılmaz Yıkmaz ve Karakol Komutanı Tuncay Başalan ile görüşen Başkan Güzel ve Koçali Şehmusoğlu Rabbim devletimize ve askerlerimize güç kuvvet versin dedi.

Jandarma ilçe komutanı Yüzbaşı Yıkmaz ve Karakol Komutanı Başalan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Rabbim hem devletimizden hem de vatandaşlarımızdan razı olsun. Onların duaları ve destekleri sayesinde kazanamayacağımız hiç biz zafer yoktur.” dedi.

Şehmusoğlu açıklamasında: Yaklaşık Bin Altı yüz Kilometre yol kat edip buralara kadar gelen Alaşehir Ülkü Ocakları İlçe Başkanımız Uğur Güzel ve Yönetimine sonsuz teşekkür ediyorum.

Bizlere ve Türk Silahlı Kuvvetleri Personellerimize moral vermek için buralara kadar gelmişler bizlere şeref vermişler diyerek Başta Sayın Mesut Çolakoğlu’na, Reşit Kaya ve Halil Kurt’a sonsuz teşekkür ediyorum dedi.

admin admin (urfasonhaber@gmail.com)