Geleceğin Mimarı Kızlar Panelde Aydınlandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar Ge Birimi ve Yeşilay Şanlıurfa Şubesi işbirliği ile Kadınlar Yeşilay’la daha Güçlü Paneli Bahçelievler Kız Meslek Lisesi konferans salonunda gerçekleşti.

Geleceğin Mimarı Kızlar Panelde Aydınlandı
Yazar : Tarih : Okunma : 120 views Yorum Yap

İl MEB Ar Ge üyesi, Yeşilay Şanlıurfa şube başkanı Muharrem Çelik, panel açılış konuşmasında il Valimiz Sayın Abdullah ERİN, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail YAPICIER’in selamlarını katılımcılara söyledi. Çelik panelin önemini vurguladı. Ve Yeşilay danışmanlık merkezi YEDAM çalışmalarını anlatıp emeği geçen ve panele katılan herkese teşekkür etti.

 

 

Panele Okulun Müdürü Semiha Kanpakoğlu,  Şanlıurfa Yeşilay Kadın Komisyonu Başkanı Çiğdem Dikme ve üyeleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Panelistler Uzman Psikolojik Danışman Ayşe Aydın, Sosyal Hizmet Uzmanı Nazif Dağ, Aktivist Gül San ‘dan oluştu. Panel moderatörlüğünü PDR uzmanı Şevreş yazar yaptı. Panelistler Bağımlılığın Nörolojisi, Urfalı Kadınlar ve Kadınların Toplumdaki Yeri, Kişisel Farkındalık konularını anlattılar. Panel sonunda Okul Müdürü Semiha Kanpakoğlu panelistlere hediye taktım ederek teşekkürlerini iletti.

 

admin admin (urfasonhaber@gmail.com)